Кошик
6 отзыва

Інфрачервоні обігрівачі UDEN-S (Уден-С)

Інфрачервоні обігрівачі UDEN-S (Уден-С)
Продукція вітчизняного виробника інфрачервоних обігрівачів UDEN-S (УДЕН С, м.Кіровоград) за останній кілька опалювальних сезонів зуміла завоювати лідируючі позиції на ринку систем автономного електричного опалення.

16.04.16

Продукція вітчизняного виробника інфрачервоних обігрівачів UDEN-S (УДЕН С, м.Кіровоград) за останні кілька опалювальних сезонів зуміла завоювати лідируючі позиції на ринку систем автономного електричного опалення. І основним чинником такого успіху стали відмінна якість, прийнятна ціна і високе енергозбереження обігрівачів UDEN-S. Саме з знайомства з даною торговою маркою почалася наша підприємницька діяльність, яка з простого хобі змогла перерости в стабільно працюючий бізнес. На даний момент ми пропонуємо своїм клієнтам професійний розрахунок системи опалення, постачання і монтаж обладнання, а також сервісне та післягарантійне обслуговування.

Також ми здійснюємо безкоштовну доставку обладнання за допомогою «Нової пошти» в усі регіони України.

Ви зможете обладнати своє помешкання автономною системою електричного опалення на основі інфрачервоних обігрівачів з мінімальними капітальними і експлуатаційними витратами скориставшись нашим БЕЗКОШТОВНИМ сервісом розрахунку необхідної потужності системи опалення. Для цього достатньо скористатися функцією «Замовити розрахунок» внизу Головної Сторінки, ми зв'яжемось з Вами і надішлемо Опитувальний лист для розрахунку опалення.

Нижче представлено кілька відеороликів про продукцію компанії UDEN-S.

 

  

Найбільш зручно класифікувати модельну лінійку обігрівачів UDEN-S наступним чином:
1. Настінні обігрівачі
  •     Серія Standart (колір білий)
  •     Серія Classic (однотонний колір згідно каталогу фарб RAL Classic)
  •     Дизайн обігрівачі (Allegro серії, зображення, Onda, Для діточок, Квадратна форма, поліптіхом)
2. Стельові обігрівачі
  •     Серія Standart (колір білий)
  •     Серія Classic (однотонний колір згідно каталогу фарб RAL Classic)
3. Теплі плінтуса
  •     Серія Standart (колір білий)
  •     Серія Classic (однотонний колір згідно каталогу фарб RAL Classic)
Крім цього, кожен клієнт має можливість замовити обігрівач індивідуального розміру, потужності і дизайну. Вартість обговорюється індивідуально.
Важливо! Пам'ятайте, що коректний розрахунок системи електричного опалення запорука Вашого затишку і невеликих рахунків за опалення. Тому ми рекомендуємо перед замовленням скористатися сервісом безкоштовного розрахунку інфрачервоного опалення. Для цього потрібно всього лише внести дані Вашого об'єкту в опитувальний лист і отруїти його нам. Також, перед покупкою, Ви можете замовити презентацію роботи обігрівачів. Для клієнтів зі Львова і Львівської обл. Пропонуємо послуги по монтажу електричних систем опалення.