Корзина
2 отзыва

Условия доставки и оплаты

Способы доставки:

  • Нова Пошта
  • Почтоматы Приватбанка

Способы оплаты:

  • Наличными
  • Безналичный расчет
  • Наложенный платеж

Регионы доставки:

  • Україна, все регионы

Дополнительная информация о доставке и оплате:

Замовлення передається в роботу відразу після надходження коштів на наш рахунок , а в разі післяплати , відразу після оформлення замовлення.

Термін доставки, в першу чергу, залежить від складності замовлення (наприклад, дизай-обігрівачі UDEN-S, обсяг поставки і т.д.) і, як правило, складає в середньому від 2 до 7 днів. У разі нестандартних індивідуальних замовлень термін доставки обговорюється окремо.

Для клієнтів нашого інтернет-магазину доставка безкоштовна, а її варіанти залежать від категорії замовлення.

Якщо Ви замовляєте обігрівачі (UDEN-S (УДЕН-C), ENSA, Bilux) без монтажу (самостійне встановлення), ми за свій рахунок доставимо їх на найближче до Вас відділення Нової Пошти (варіанти обговорюються), звідки Ви і зможете їх забрати. У разі післяплати, Ви маєте можливість оплатити замовлення безпосередньо нашому співробітнику (лише для клієнтів зі Львова та Львівської області), заощадивши на відсотках транспортній компанії за зворотнє відправлення грошових коштів.

Замовлення обігрівачів з послугою монтажу передбачає безкоштовну доставку безпосередньо на Ваш об'єкт. Звертаємо Вашу увагу, що монтажні роботи ми виконуємо лише на території Львова та Львівської області.
      У випадку замовлень послуг (3D-друк, дослідження властивостей матеріалів і т.д.) терміни виконання обговорюються індивідуально.
Після узгодження всіх умов замовлення Ви отримаєте рахунок на оплату.
Оплата проводиться в національній валюті України. Ми пропонуємо два основних способи оплати:

 
  • За фактом доставки устаткування (накладений платіж). Слід врахувати, що транспортні компанії беруть певний відсоток за зворотню доставку грошових коштів. В випадки «Нової Пошти» це 2,5% від суми плюс 25 грн. за оформлення документів.
  • Безготівковий розрахунок банківським переказом на рахунок компанії.

Ми завжди готові обговорити ваші варіанти.