Кошик
6 отзыва
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4
Лінійка моделей інфрачервоних обігрівачів UDEN-S (УДЕН-С), крім стандартних білих обігрівачів, включає також кілька серій так званих Дизайн радіаторів, які користуються все зростаючою популярністю. Їх відмінною особливістю є виконання, крім основного призначення (обігріву), додаткової функції ексклюзивного елементу інтер'єру, здатного додати неповторну ексклюзивність дизайну Вашого приміщення. За колірною гамою, складністю малюнка (який завжди наноситься вручну), його естетичності та унікальності дизайн - радіатори UDEN-S (УДЕН-С) умовно розділені на кілька серій. При цьому важливо пам'ятати, що клієнт завжди може замовити свій неповторний малюнок, який ідеально впишеться саме в його інтер'єр. Приклади реалізації ідей наших замовників можна подивитися тут
.

Цей розділ нашого магазину присвячений настінним дизайн - радіаторам UDEN-S серії «Image». Настінні інфрачервоні обігрівачі UDEN-S (УДЕН-С) серії «Image» незаперечно стануть гідною прикрасою навіть самого вишуканого інтер'єру. Благородні та вишукані обігрівачі цієї серії ніби зроблені на одному диханні для справжніх поціновувачів краси. Усі малюнки наносяться методом порошкового фарбування виключно вручну. Тому навіть дві однакові моделі можуть невловимо відрізняться одна від одної, створюючи тим самим неповторний шарм дизайну Вашого інтер'єру. Не забувайте, що до будь-якого дизайн - радіатора UDEN-S (УДЕН-С) можна підібрати свої кольори з палітри кольорів по каталогу RAL Classic. Як і всі інфрачервоні обігрівачі дизайнерських серій, обігрівачі серії «Image», крім свого основного призначення (обігріву), виконують додаткову функцію особливого дизайнерського елементу інтер'єру. У цьому розділі всі ціни на інфрачервоні обігрівачі UDEN-S (УДЕН-С) серії «Image» вказані для моделі потужністю 700 Вт. Також «під замовлення» можливе виготовлення обігрівачів потужністю 500 Вт.

  UDEN-700 UDEN-500
Номінальне споживання: 585-682 Вт 405-472 Вт
Номінальна напруга: 220-230 В 220-230 В
Розміри: ширина 475 мм 475 мм
довжина 978 мм 800 мм
товщина 35 мм 35 мм
Площа випромінювання: 0,465 м² 0,380 м²
V об’єм обігріву: 30-35 м³ 20-25 м³
S обігріву при h=2,5: 12-14 м² 8-10 м²
Температура поверхні: 80±5 С° 80±5 С°
Маса: 11,5 кг 10,0 кг
Спосіб встановлення: настінний настінний

Модельний ряд дизайнерських інфрачервоних обігрівачів  UDEN-S (УДЕН-С) постійно розширюється. Щоб не пропустити останні новинки скористайтеся каталогом, який регулярно оновлюється.

На відміну від моделей дизайн радіаторів інших серій, ціна кожного обігрівача серії «Image» індивідуальна. Пам'ятайте про те, що всі настінні обігрівачі відмінно поєднуються з системою опалення «теплий плінтус», надаючи Вашому приміщенню неповторний дизайн і сприяючи підбору потужності вашої системи опалення з точність до 50 Вт.

Дизайн радіатори серії Image

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Важливо! Перед замовленням інфрачервоних обігрівачів UDEN-S (УДЕН-С) клієнти, які проживають в м. Львів, можуть замовити презентацію роботи даної системи опалення у себе на об'єкті. Презентація проводиться за допомогою спеціального мобільного стенду і її вартість складає 80 грн. Ціна включає всі необхідні виміри для розрахунку потужності системи опалення на основі інфрачервоних обігрівачів. Якщо бажання платити за виїзну презентацію немає ‑ шукайте наш промобіль на вулицях Львова, де презентації проводяться безкоштовно. Також Ви можете замовити безкоштовний розрахунок опалення, заповнивши опитувальний лист самостійно, і не забудьте, що існує можливість скористатися нашим сервісом монтажу інфрачервоного опалення.