Кошик
6 отзыва

Серія Vesta Energy ECO

В серію ECO ввійшли базові моделі, які не мають вбудованої системи управління теплом. Обігрівачі цієї серії потребують під’єднання до зовнішніго терморегулятора, який керуватиме їх роботою. Серію ECO доцільно використовувати у випадку монтажу мережі із панелей. Це може бути, як підключення 2-3 обігрівачів через один терморегулятор для обігріву великої кімнати у квартирі, так і підключення мережі із 50-100 обігрівачів для опалення великих залів і виробничих приміщень та виведення блоку керування ними в одне місце.

Звертаємо Вашу увагу, що усі обігрівачі Vesta Energy додатково можуть комплектуватися універсальними ніжками на колесиках та рушникосушками.

Панелі серії ECO

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Потужність обігрівачів Vesta Energy серії ECO становить 400, 550 та 750 Вт. Вони доступні в двох кольорах - білому і бежевому. Пам’ятайте про доцільність вибору терморегулятора, пареметри якого оптимально відповідають Вашим потребам.

І найголовніше - перед купівлею будь-яких обігрівачів скористайтесь нашим сервісом безкоштовного розрахунку системи електроопалення,  цим Ви суттєво зекономити свої кошти, час та нерви - доведено на практиці :))

Для отримання пільгового тарифу на електроопалення Ви також можете замовити офіційний документ з теплотехнічним розрахунком електроопалення (вартість 1500 грн.) та робочий проект на електроопалення (вартість 2500 грн.).