Кошик
6 отзыва

Серія PRO відрізняється від ECO тим, що дані обігрівачі мають вищу потужність та вбудовані датчики для автоматизації управління кліматом. Такий піхід дозволяє зробити електричне опалення ще біль економічним, а також знижує витрати на монтажні роботи пов’язані із підключенням зовнішнього терморегулятора.

На панелі керування Vesta Energy PRO можна налаштувати температуру у приміщенні погодинно та на кожен день тижня. Це важливо, адже вдень Вам комфортною буде вища температура, ніж вночі. А у випадку офісів чи магазинів можна економити значні кошти понизивши температуру вночі.

Панел серії PRO

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Потужність обігрівачів Vesta Energy серії PRO становить 500, 700 та 1000 Вт. Вони доступні в двох кольорах - білому і бежевому. Пам’ятайте про доцільність вибору терморегулятора, пареметри якого оптимально відповідають Вашим потребам.

І найголовніше - перед купівлею будь-яких обігрівачів скористайтесь нашим сервісом безкоштовного розрахунку системи електроопалення,  цим Ви суттєво зекономити свої кошти, час та нерви - доведено на практиці :))

Для отримання пільгового тарифу на електроопалення Ви також можете замовити офіційний документ з теплотехнічним розрахунком електроопалення (вартість 1500 грн.) та робочий проект на електроопалення (вартість 2500 грн.).