Кошик
6 отзыва

Міжнародний тренінг з популяризації інноваційних технологій в галузі матеріалознавства та ливарного виробництва

Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі Міжнародного тренінгу з популяризації інноваційних технологій в галузі матеріалознавства та ливарного виробництва, який відбудеться 27 квітня 2017 року у Львові

11.02.17

Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі Міжнародного тренінгу з популяризації інноваційних технологій в галузі матеріалознавства та ливарного виробництва, який відбудеться 27 квітня 2017 року на базі кафедри Прикладного матеріалознавства та обробки матеріалів Національного університету «Львівська політехніка».

В рамках конференції ви зможете прийняти участь у тренінгах від провідних спеціалістів компаній, які створюють та використовують програмні продукти (PTC Creo, Nowa Flow & Solid CV (Nova Cast Systems AB), CES Edu Pack (Granta Design)). Ці програмні продукти використовують  для обслуговування технологічного обладнання металургійних комплексів, машинобудівних, енергетичних та аерокосмічних підприємств. В програмі заплановано розглянути питання моделювання деталей та виробів, процеси симуляції технологічних розрахунків, процеси симуляції литва та вибір матеріалу для виготовлення виробу з огляду на економічну доцільність.

В лабораторії «Сервіс-офіс з інженерного матеріалознавства» (Material Engineering Service-Office) фахівці нашої кафедри можуть надати Вам низку послуг:

·           моделювання та розрахунки прототипів виробів;

·           3D-принтування;

·           вимірювання механічних властивостей;

·           мікроструктурний аналіз матеріалів;

·           визначення хімічного складу матеріалів, порошків та рідин (рентгенівський флюоресцентний аналіз).

В рамках конференції буде організований круглий стіл з обговорення як виробничих так і навчально-дидактичних питань. Це дозволить наблизити підготовку молодих спеціалістів до реальних потреб Ваших підприємств.

Уточнену програму конференції ми надішлемо за Вашим запитом, надісланим на адресу info@innovation.lviv.ua.

Просимо підтвердити вашу участь у роботі конференції та проінформувати нас про необхідність допомоги в організації проживання до 10 березня 2017 р.

Оргвнесок в розмірі  350 грн.  Можна оплатити під час реєстрації.

 

Попередні новини